Elszabadultak az indulatok, négy játékost kiállítottak az utánpótlásmeccsen – videóval

Nem megszokott jelenetek zajlottak le vasárnap egy békésnek induló U18-as felkészülési mérkőzésen…

Franciaország és Lengyelország U18-as korosztályos válogatottjai vasárnap délután Limoges-ban játszottak felkészülési mérkőzést egymással, melyet a vendégek 3-2-re nyertek szokatlan körülmények közt.

Az első játékrészben még a labdarúgásé volt a főszerep, és 45 perc után 2-2 volt a találkozó állás. A szünet után azonban a házigazda francia korosztályos válogatott részéről elszabadultak az indulatok és gyors egymás utánjában két játékost is kiállítottak. A lengyelek kettős emberelőnyben bevitték a harmadik gólt. Kisvártatva a hazaiak soraiból újabb két labdarúgónak mutatta fel a játékvezető a piros lapot. Az utolsó, negyedik kiállításról a közösségi médiában terjengenek videófelvételek, melyen az látható, hogy a Saint-Étienne fiatal játékosa, Darnel Eric Bile előbb hátulról durván elkaszálja ellenfelét, majd az őt számonkérő játékost kíméletlenül lefejeli.

Mivel a franciák heten maradtak volna a pályán, a szabályok értelmében a játékvezető befejezettnek nyilvánította a mérkőzést.