Süper Lig: a magyar védő rögtön betalált új csapatában – videóval

Ahogyan arról beszámoltunk, a Zalaegerszeg magyar válogatott kerettag hátvédje a török első osztályba igazolt, és szombaton már pályára is lépett új csapatában…

Az élvonalba frissen visszatérő Caykur Rizespor izgalmas mérkőzésen 3-2-es győzelmet aratott a két szezonnal ezelőtti bajnok Trabzonspor vendégeként. A magyar válogatott kerettag Mocsi Attila a pénteki leigazolását követően azonnal a kezdőcsapat tagja volt, ráadásul az első húsz perc végén máris vezetéshez juttatta csapatát, miután Topcu jobb oldali bejátszását az ötösön belülről a kapuba fejelte. Nem sokkal a szünet előtt a Rizespor újabb gólt szerzett, így 2-0-s előnnyel mehetett pihenőre. A második félidő elején a hazaiak egy tizenegyesből zárkóztak közelebb, de kisvártatva a második gólját szerző Benhur Keser visszaállította a kétgólos különbséget. Az utolsó tíz percben a Trabzonspor ismét felzárkózott egy gólra, de 3-2 után több találat már nem esett, a magyar hátvéd tehát győzelemmel debütált az új csapatában.

Trabzonspor – Caykur Rizespor 2-3 (0-2)
Gólszerzők: Bakasetas (58. – büntetőből), Destan (83.), ill. Mocsi (20.), Keser (43., 66.)