Robert Andrich ráadásul bombagóllal sokkolta a Stadio Olimpicot…
A Fiorentina és a Club Brugge is gólgazdag összecsapást vívott egymással…
Teljesen nyitott maradt a párharc a visszavágóra…
Zsinórban harmadjára kapott ki a Tottenham…
Újabb nagy tornát lesz kénytelen kihagyni…
A Bayer Leverkusen klasszikus kilences nélkül kezd, ugyanis Schick, Boniface és Iglesias is a padon foglal helyet…
A Manchester City szintén érdeklődik iránta…
Nyomott áron érkezhet…
Akcióba léphetnek a megszerzéséért…
Tartják magukat a kitűzött stratégiához…
A Bajnokok Ligája-selejtezők sorsolása mellett a szerdai napon a nemzetközi szövetség az Európa-konferencialiga selejtezőinek párosításait is nyilvánosságra hozta…
Az UEFA a szerdai napon a nyoni székházában kisorsolta az Európa-konferencialiga második selejtezőkörének párosítását.
Ennek értelmében kiderült, hogy a magyar kupacsapatok közül a MOL Fehérvár ellenfele az azeri Qabala csapata lesz, a Kisvárda a kazah Kajrat Almatit kapta, míg a Puskás Akadémia a portugál Vitória Guimaraessel mérkőzhet meg. A fehérváriak hazai pályán kezdik a párharcukat, a másik két érdekelt idegenben lép pályára először.
Az első forduló mérkőzéseit július 7-én és 14-én rendezik, a második kör meccseire – a három NB I-es klub ekkor kapcsolódik be a küzdelmekbe – július 21-én és 28-án kerül sor.
Továbbá a határontúli együttesek közül a felvidéki FC DAC 1904 csapata az első fordulóban az északír Cliftonville csapatával mérkőzik meg, majd a feröeri Víkingurral vagy a gibraltári Europa FC-vel következhet. A délvidéki Eszék ellenfele az ugyancsak kazah Kizilzsar csapata lesz, míg az erdélyi Sepsi OSK a szlovén Olimpija Ljubljanával vagy a luxemburgi Differdange-zsal küzdhet a második körben.
Mol Fehérvár FC–Qabala (azeri)
Kajrat Almati (kazah)–Kisvárda FC
Vitória Guimaraes (portugál)–Puskás Akadémia FC
Gzira United (máltai)–Atletic Club d’Escaldes (andorrai)–Radnicski Nis (szerb)
Arisz Limassol (ciprusi)–Neftci (azeri)
Zira FK (azeri)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
Sepsi OSK (romániai)–Olimpija Ljubljana (szlovén)/Differdange (luxemburgi)
Breidablik (izlandi)/UE Santa Coloma (andorrai)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)/KF Llapi (koszovói)
Víkingur (feröeri)/Europa FC (gibraltári)–Dunaszerdahely (szlovákiai)/Cliftonville (északír)
Koper (szlovén)–FC Vaduz (liechtensteini)
Floriana (máltai)/Petrocub Hincesti (moldovai)–KF Laci (albán)/Iszkra Danilovgrad (montenegrói)
AIK (svéd)–Vorszkla Poltava (ukrán)
Gomel (fehérorosz)–Arisz (görög)
Velez Mostar (bosnyák)–Alaskert (örmény)/ Hamrun Spartans (máltai)
Vllaznia (albán)–Universitatea Craiova (román)
Kizilzsar (kazah)–NK Osijek (horvát)
St. Patrick’s Athletic (ír)–Sfantul Gheorghe (moldovai)/Mura (szlovén)
Pogon Szczecin (lengyel)/KR (izlandi)–Bröndby (dán)
Borac Banja Luka (bosnyák)/B36 Tórshavn (feröeri)–Tre Fiori (San Marinó/i)/Flora Esch (luxemburgi)
Racing Union (luxemburgi)–Csukaricski (szerb)
Valmiera (lett)–FK Skendija (északmacedón)/Ararat Jereván (örmény)
Botev Plovdiv (bolgár)–APOEL Nicosia (ciprusi)
Szaburtalo Tbiliszi (grúz)/Partizani (albán)–FCSB (román)
Ararat (örmény)–Dinamo Tbiliszi (grúz)/Paide Linnameeskond (észt)
FK Liepaja (lett)/SC Gjilani (koszovói)–Young Boys (svájci)
Larne (északír)/St Joseph’s FC (gibraltári)–Slavia Praha (cseh)
Tre Penne (San Marinó/i)/Tuzla City (bosnyák)–AZ (holland)
MFK Ruzomberok (szlovákiai)/Kauno Zalgiris (litván)–Derry City (ír)/Riga FC (lett)
Levszki Szófia (bolgár)–PAOK (görög)
Raków Czestochowa (lengyel)–FK Asztana (kazah)
CSZKA Szófia (bolgár)–Makedonija GP Szkopje (északmacedón)
Rapid Wien (osztrák)–Lechia Gdansk (lengyel)/Akademija Pandev (északmacedón)
Spartak Trnava (szlovákiai)–HB Tórshavn (feöreri)/Newtown (walesi)
Motherwell (skót)–Bala Town (walesi)/Sligo Rovers (ír)
FC Basel (svájci)–FCB Magpies (gibraltári)/Crusaders Belfast (északír)
KuPS (finn)/Dila Gori (grúz)–Panevezys (litván)/Milsami Orhei (moldovai)
Istanbul Basaksehir (török)–Maccabi Netanya (izraeli)
Hapoel Beer Seva (izraeli)–Dinamo Minszk (fehérorosz)/FK Decsics Tuzi (montenegrói)
BATE Boriszov (fehérorosz)–Konyaspor (török)
Flora Tallinn (észt)/SJK (finn)–Lilleström (norvég)
FK Suduva (litván)–Viborg (dán)
Molde FK (norvég)–Elfsborg (svéd)
Royal Antwerp (belga)–Inter Turku (finn)/KF Drita (koszovó)
NK Rijeka (horvát)–Djurgardens IF (svéd)
Sparta Praha (cseh)–Viking Stavanger (norvég)
Robert Andrich ráadásul bombagóllal sokkolta a Stadio Olimpicot…
A Fiorentina és a Club Brugge is gólgazdag összecsapást vívott egymással…
Teljesen nyitott maradt a párharc a visszavágóra…
Zsinórban harmadjára kapott ki a Tottenham…
Újabb nagy tornát lesz kénytelen kihagyni…
A Bayer Leverkusen klasszikus kilences nélkül kezd, ugyanis Schick, Boniface és Iglesias is a padon foglal helyet…
A Manchester City szintén érdeklődik iránta…
Nyomott áron érkezhet…
Akcióba léphetnek a megszerzéséért…
Tartják magukat a kitűzött stratégiához…
Ezzel valószínűleg lemarad az Európa-bajnokságról…
Szoboszlai Dominik már látható benne…
Edzésen szenvedett sérült…
Ralf Rangnick nem lesz a bajorok új vezetőedzője…
Csak a játékossal kell megegyezniük, mivel az idény végén lejár a szerződése!
Bő egy évig töltötte be a pozíciót…
A Premier League-ben egy elhalasztott londoni derbit pótolnak, az Európa-ligából pedig egy olasz – német párharcot követhetünk figyelemmel…
Csütörtöktől jövő keddig tart a torna…
Nem tudja megközelíteni korábbi formáját…
Orvosi vizsgálatokon esett át a Real Madrid edzőközpontjában…
A bajnoki éllovas hódította el a kupát…
Niclas Füllkrug találata döntött Dortmundban…
Több másik kérője is van a lejáró szerződésű játékosnak!
A felek 2029-ig szóló szerződésben állapodtak meg…