Nem született gól a belgrádi derbin – VIDEÓ

Vasárnap került sor a szerb-derbire. Este 7 órai kezdettel csapott össze egymással az Európa-ligából a Videotont búcsúztató Partizan és a Crvena Zvezda.

belgrade1

A 7. fordulót rendezték meg a szerb pontvadászatban. A jelenleg listavezető Crvena Zvezda fogadta a Partizan Belgrád együttesét. A Zvezda, csak úgy, mint a Partizan bejutott az Európa-liga csoportkörébe. Nekik a Krasznodart kellett legyűrniük ehhez.

A találkozón 34 percet kellett várni az első komolyabb helyzetre, Aleksandar Pesic tüzelt, azonban labdája a keresztlécen csattant, így nem került előnybe a hazai gárda. 5 perccel később szintén a Zvezda veszélyeztetett, ám Slavoljub Srnic lövését blokkolta a hálóőr.

A 63. percben Slavoljub Srnic és Guelor Kanga játszott össze remekül zvezdai részről. Utóbbi vállalta el a lövést, azonban rosszul célzott, és a labda a kapu mellé szállt. A második félidőben ez volt az egyetlen veszélyes helyzet. Gól nem szültetett a találkozón, így a csapatok 1-1 ponton osztozkodtak.

Crvena Zvezda – Partizan 0-0
Gólszerzők: – ill. –