Válogatott forma: középpályások

A következő hetekben, minden héten összegyűjtjük, hogy az aktuális válogatott keretben posztonként miként is szerepeltek Marco Rossi kiválasztottjai. (fontos megjegyezni, hogy a legutóbbi keretben szereplő focisták szerepelnek csak a listákban)

(nso.hu)

Dzsudzsák Balázs (Ittihad-Kaiba)

A csütörtöki Bani Jasz elleni 0-0 alkalmával végig a pályán volt az Ittihad-Kaibában.

Gazdag Dániel (Budapest Honvéd)

Lecserélte Supka Attila a második félidő közepén a Vidi ellen, ez mindent elmond teljesítményéről.

Holender Filip (Budapest Honvéd)

Szélsőként kezdett, majd a második félidő elejétől csatárt játszott, viszont most nem mutatott jó formát. Az utolsó percekben volt egy jó lövése, melyet Kovácsik védett.

Holman Dávid (Slovan Bratislava)

A Trencin ellen a 83. percbeli lecseréléséig volt a pályán, egy gólt előkészített.

Kalmár Zsolt (DAC)

Végigjátszotta a Zilina elleni 2-2-t.

Kleinheisler László (FK Astana)

A kazah bajnokságnak már vége van, az Európa-liga-csoportmeccsen a Dinamo Kijev elleni 0-1 alkalmával végig a pályán volt Kádár Tamásék ellen..

Kovács István (MOL Vidi FC)

Az Európa-liga-csoportmeccsen és a bajnokságban is csereként szállt be a második félidőben. Sokat nem tett hozzá a meccsekhez.

Lovrencsics Gergő (Ferencváros)

Kevésbé volt aktív, mint a múlt héten, most mások vezérletével nyert a zöld-fehér csapat.

Nagy Ádám (Bologna)

A 84. percben lépett pályára csereként a Sampdoria ellen 4-1-es vereséget szenvedő Bolognába.

Nagy Dominik (Legia Warszawa)

Végigjátszotta a Korona Kielce elleni mérkőzést, két gól előkészítésében főszerepet játszott.