A Bologna csatára belesérült a gólörömbe

Az olasz bajnokság (Serie A) elmúlt hétvégi fordulójában a bennmaradásért harcoló Bologna csapata hatalmas küzdelemben, egy hosszabbításban szerzett találattal múlta felül a Sassuolót a regionális rangadón, a győztes gól ünneplése azonban balszerencsésen zárult…

A Nagy Ádámot is foglalkoztató Bologna hivatalos közleménye szerint ugyanis a 96. percben eredményes Mattia Destro előreláthatólag 2-3 hétre kidőlt, miután combizom-húzódást szenvedett a gólöröm következtében.

A 28 esztendős, válogatottban is megforduló csatár a három pontot érő fejes gólját követően hosszú sprintbe kezdett, majd csapattársai maguk alá temették, vélhetően eközben sérülhetett meg. A Bologna támadója az Atalanta, a Chievo és a Fiorentina elleni találkozókról biztosan lemarad, és nem kizárt, hogy az április 20-i, Sampdoria elleni összecsapásra sem épül fel.