A Manchester United megvédte játékosát!

F. Ádám
F. Ádám
újságíró, 2019 augusztus 20. 17:07

A Manchester United tegnapi döntetlenje hatalmas vihart kavart a klub szurkolói körében, miután Paul Pogba rasszista megjegyzésekkel szembesült a kihagyott büntetőjét követően…

A Manchester United vezetősége természetesen kiáll az össztűzzel szembenéző világbajnok játékosa, Paul Pogba mellett, és a “Vörös Ördögök” hivatalos közleményt adtak ki:

“A Manchester Unitednél mindenki felháborodott és teljes mértékben elítéli a Paul Pogbát ért rasszista megnyilvánulásokat. Azok a személyek, akik ezt a nézetet vallják, nem képviselik a klubunk értékeit, és örömteli, hogy a szurkolóink túlnyomó többsége elítéli a történteket. A Manchester Unitednél a zéró tolerancia elvét alkalmazzuk a rasszizmus és minden további diszkrimináció ellen, ezért azon dolgozunk, hogy azonosítsuk az elkövetőket, majd a megfelelő, lehető legerősebb lépéseket megtegyük ellenük. Továbbá bátorítjuk a közösségi média felületek vezetőit, hogy tegyék meg a szükséges lépéseket az ügyben.”