Premier League: Son Heung-Min betalált, de ez sem volt elég a Sheffield ellen – videóval

Az FA eltörölte Son Heung-Min eltiltását, így pályára léphetett a Sheffield United ellen, de ez is kevés volt a Tottenhamnek.

A Spurs uralta a mérkőzést ami a labdabirtoklást illeti, de a Sheffield jól védekezett, és veszélyes támadásokat vezetett. Az első lehetőségek a vendégek előtt adódtak, de később mindkét csapat sok lövéssel próbálkozott. A második félidőben inkább a mezőnyben zajlott a játék. Az 58. percben Son Heung-Min használta ki a Sheffield védelmének megingását (1-0). Ez volt a Spurs első kaput eltaláló lövése. A vendégek nem estek össze, és nem adták fel a bekapott gól után. A 78. percben Baldock vette be a Tottenham kapuját (1-1). Ezután mindkét csapat szerette volna megszerezni a győzelmet, de újabb gól már nem született. A döntetlennek köszönhetően a Tottenham lecsúszott a 12. helyre, míg a Sheffield fellépett az ötödik pozícióba. Igaz az Arsenal még nem lépett pályára ebben a fordulóban.

Tottenham – Sheffield United 1-1 (0-0)
Tottenham Hotspur Stadium; Vezette: Scott
Gólszerzők: Son Heung-Min (58.), ill. Baldock (78.)
Sárga: Dier (2.), Foyth (80.), ill. Norwood (18.), Basham (90.)
Kiállítás: – ill. –