Premier League: Martial mesterhármasa döntött a szezon meglepetéscsapata ellen – videóval

2013. április 22-én Robin van Persie szerzett mesterhármast legutóbb a Manchester United színeiben a Premier League-ben, most Martial tudott triplázni.

Remekül kezdték a meccset a “Vörös Ördögök”, Martial már a 7. percben vezetést szerzett a hazaiaknak Rashford beadása után (1-0). Az MU ezután sem állt le, Pogbáék sokat birtokolták a labdát, uralták a játékot és lehetőségeket is kialakítottak. Ennek a 44. percben lett meg az eredménye, ismét Martial érkezett tökéletesen egy jobb oldali beadásra, ezúttal Wan-Bissaka adta a gólpasszt (2-0). A második félidőben még többet tartotta a labdát Solksjaer csapata, a Sheffield mindössze egy kaput találó lövésig jutott el egész mérkőzésen. A 74. percben megszerezte harmadik gólját is Martial, ezúttal is Rashford volt az előkészítő (3-0). Győzelmével őrzi ötödik helyét, és tovább üldözi a Chelsea-t a Manchester United, a Sheffield nem tudott nyerni az újraindulás óta, így egyre távolabb kerül tőlük az európai kupaindulás lehetősége.

Manchester United – Sheffield United 3-0 (2-0)
Gólszerzők: Martial (7., 44., 74.), ill. –