Görög Kupa: 28. alkalommal hódította el a kupát az Olympiakos – videóval

A csapatok átérezték a meccs súlyát, mindkét együttes fegyelmezetten játszott. Az Olympiakos a 10. percben vezetést szerzett, melyet meg tudtak őrizni a mérkőzés végéig, így elhódították a Görög Kupát.

Az Olympiakos kezdte jobban a meccset, a piros-fehérek már a 10. percben megszerezték a vezetést, Randjelovic lőtte ki a hosszú alsót (0-1). Ezután mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, de ezeket nem tudták gólra váltani a támadók, a kapusok jól állták a sarat. A második félidő elejét is megnyomta az Olympiakos, az 56. percben El-Arabi duplázhatta volna meg az előnyt, de tizenegyesét kivédte a kapus. Ezután is mindent megtett az egyenlítésért az AEK, de a kapu előtt pontatlanok voltak az athéniak, így egy gól elég volt az Olympiakosnak ahhoz, hogy megnyerje a Görög Kupát.