NB I: a Puskás Akadémia lábalt ki a hullámvölgyből

Ugyan a honi labdarúgó életben bizonyára mindenki a Ferencváros esti BL-fellépését várja, azért a magyar bajnokságban (NB I) a szerdai napon lejátszottak egy pótolt mérkőzést…

Két pocsék formában lévő csapat szerdai randevúját a Puskás Akadémia együttese nyerte 1-0 arányban a Budapest Honvéd ellen. Sokáig úgy nézett ki, hogy a küzdőfelek 90 percen át hiába gyötrik egymást, nem fog döntés születni a három pont sorsáról, és mindkét fél folytatni fogja nyeretlen szériáját, azonban a hosszabbítás perceiben a felcsútiak német légiósa, Thomas Meissner a hálóba juttatta a mindent eldöntő találatot, aki van Nieff szabadrúgását csúsztatta tovább. Sikerével a PAFC négy vereség után nyert ismét, míg a fővárosi gárda egymást követő három döntetlen után ezúttal főhajtásra kényszert.

Puskás Akadémia – Budapest Honvéd 1-0 (0-0)
Gólszerző: Meissner (90+1), ill.