NB I: rangadót nyert a Fehérvár

A szezont remekül kezdő, de azóta egy kicsit visszaeső Kisvárdát fogadta hazai pályán a Fehérvár. A hazai gárda a második helyről, míg a szabolcsiak a negyedik helyről várták a találkozót.

A találkozót pedig a Fehérvár kezdte remekül, már a 8. percben megszerezte a vezetést a hazai csapat Funsho Bamgboye góljával 1-0!
Az első félidő további részében is maradt a fehérvári fölény, de gólt ezután már nem tudtak szerezni.
A második félidőben viszont, már 16. másodpercben betalált Petrjak 2-0! Ezután sem engedte ellenfelét a MOL Fehérvár és sorra alakította ki a helyzeteket és még nagyobb fölényben játszott, mint az első félidőben. Ennek ellenére a harmadik gólra 87. percig kellett várni, ekkor megint Funsho talált be, ezzel végleg eldőlt a találkozó 3-0!

Ezzel a Fehérvár bebiztosította második helyét a találkozón. A kisvárdai csapat érezhetően elfáradt az őszi szezon végére (illetve rengeteg koronavírus fertőzött volt/van csapatnál), székesfehérvári találkozó előtt sorozatban 4 döntetlent játszottak, és elmúlt 10 meccsükből csak hármat tudtak megnyerni, ennek ellenére sikeres őszi szezonon van túl a csapat.

MOL Fehérvár – Kisvárda 3-0 (1-0)
Helyszín: Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó Vezette: Káprály M.
Gólszerzők: Funsho (8., 87.), Petrjak (46.) ill.
Kiállítva:ill. Hei (70.)