A 10. fordulóból elhalasztott találkozójukat pótolta a Budafok és a Honvéd. Az eredeti időpontban a Honvéd sok koronafertőzött játékosa miatt nem tudták lejátszani a találkozót és a Budafok sportszerűen belement a halasztásba.

Budafok – Budapest Honvéd 1-2 (1-1)
Helyszín: Budapest, Promontor utcai Stadion Vezette: Karakó F.
Gólszerzők: Skribek (1.) ill. Gazdag (45.+2- büntetőből), Balogh (69.)

Jól kezdődött a találkozó a budafokiaknak, hiszen Skribek lövése váratlanul érte Tujvelt, így már az 1. percben megszerezte a vezetést a hazai csapat 1-0! Amilyen jól indult a meccs olyan gyengén folytatódott. A Honvéd dominált, de helyzeteket nem tudott kialakítani. Majd az első félidő végén büntetőt kapott a vendég csapat, amit Gazdag Dániel értékesített 1-1!

Második félidő, már valamivel izgalmasabb játékot hozott. Gólt ebben a játékrészben sem láthattunk sokáig, majd a 69. percben Balogh Norbert talált be egy gyors kispesti kontra végén 1-2!
Ezzel behúzta a Honvéd a találkozót, ez volt Pisont István második győzelme, mióta átvette Bódog Tamás helyét a kispesti padon. A bajnokságban most először tudott hátrányból felállva nyerni a Honvéd.

Nem ez volt az egyetlen elhalasztott találkozó, amit ma pótoltak.