Ligue 1: 30 percet játszott kettős emberhátrányban a Marseille, de így is pontot szereztek! – videóval

A francia bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójában a Bordeaux otthonába látogatott a Marseille alakulata. Az első játékrész nagyon kevés lehetőséget hozott, a második félidőben viszont kettős emberhátrányba kerültek a vendégek, de ezt nem tudta kihasználni a hazai csapat.

Két igen rossz formában lévő gárda mérte össze a tudását a Bordeaux és a Marseille személyében. A hazaiak 3, a vendégek pedig 6 forduló óta álltak nyeretlenül a mérkőzés előtt, de végül egyik csapat rossz szériája sem szakadt meg. Az események a második félidőben pörögtek fel, amikor a játékvezető az 55. percben Balerdit, majd 4 minutummal később Benedettót állította ki a Marseilleből. A Bordeaux számos lövéssel próblákozott ezután, viszont a vendégeket Hwang lövésénél a kapufa mentette meg, majd kicsit később De Preville fejese kerülte el kevéssel Mandanda kapuját. Ezeken kívül nem tudott igazán nagy lehetőséget kidolgozni a hazai gárda, így végül 0-0-s döntetlennel zárult a mérkőzés.