Premier League: Kikapott, ezzel pedig kiesett a Fulham! – videóval

Az angol bajnokság (Premier League) 35. fordulójának zárómérkőzésén a Fulham a Burnley együttesét fogadta. Scott Parkerék végül vereséget szenvedtek, ami egyben azt is jelentette, hogy már matematikailag sincs esélyük a bennmaradásra.

Utolsó esélyét igyekezett megragadni a 18. helyen álló Fulham együttese, amely a Burnley csapatát látta vendégül. A mérkőzést annak rendje és módja szerint Scott Parker csapata kezdte veszélyesebben, de Pope és a Burnley védelme jól állta a sarat. A hazaiak fölénye nagyjából a 30. percig tartott, ám innentől a Burnley egyre komolyabb helyzeteket dolgozott ki. A 35. minutumban aztán előnybe is került Sean Dyche csapata. Egy labdaszerzést követően lekontrázták ellenfelüket, és a Vydra által kidolgozott helyzetet Westwood értékesítette, 0-1! Közvetlenül a szünet előtt ismét labdát szerzett a Burnley, ezúttal a Fulham térfelén, és az újabb helyzetet Wood bombázta védhetetlenül a hálóba, 0-2! A második játékrészt becsülettel végigtámadta a Fulham és megvoltak a komoly gólszerzési lehetőségeik, de ahogy az egész szezonban, úgy most is a helyzetkihasználásuk jelentette a legnagyobb problémát. Végül a szépítés sem jött össze, így maradt a 0-2-es eredmény, ami azt jelentette, hogy a Fulham lesz a 3. kieső a Premier League idei kiírásában, és ezúttal már 3 fordulóval a zárás előtt eldőlt, hogy mely csapatok folytatják jövőre a másodosztályban.