Légiósok: nagyszerű gólt szerzett Nagy Ádám – videóval

Az Európa-bajnoki szereplés után visszatért klubcsapatához Nagy Ádám, ahol már több felkészülési mérkőzésen is játszott, ezúttal gólt is szerzett.

(Photo by Cardiff City FC/Getty Images)

Az angol másodosztályú Bristol City a negyedosztályú Exeter City ellen lépett pályára, Nagy Ádám végigjátszotta a mérkőzést. A Bristol már az ötödik percben vezetést szerzett Wells tizenegyesével (0-1), majd a 37. percben Bakinson is eredményes volt büntetőből (0-2). A második félidőben is láthattunk gólokat, a 62. percben Nagy villant, egy szöglet utáni lecsorgó labdát szedett össze, majd egy pattanás után a rövid felsőbe bombázott (0-3). A 84. percben jött a kegyelemdöfés, Wells megszerezte második találatát, ezzel kialakította a végeredményt (0-4).

Exeter City (IV) – Bristol City (II.) 0-4 (0-2)
Gólszerzők:ill. Wells (7. – tizenegyesből, 84.), Bakinson (37. – tizenegyesből), Nagy (62.)