Döntetlennel zárult a szerb szuperrangadó – videóval

A szerb bajnokság 8. fordulójában két veretlen csapat találkozott, ráadásul a Partizan pontot sem vesztett az első hét meccsen, ennek megfelelően igazán szoros meccset vívtak a riválisok.

(Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images)

A 4. percben előnybe kerülhetett volna a Crvena, de Lois Diony lövését védte a hazaiak kapusa. Az első játékrész első részében inkább a vendégek akarata érvényesült, de ezt nem sikerült gólra váltani. A 31. percben is a Crvena előtt adódott lehetőség, de Katai fejese a kapufán csattant. A 36. minutumban megbosszulták magukat a kihagyott helyzetek, ekkor Natcho juttatta előnyhöz a Partizant (1-0). A második játékrészt jól kezdte a hazai csapat, de Gomes gólját érvénytelenítette a játékvezető. A 62. percben ismét Gomes került helyzetbe, de mellé lőtt. A kihagyott lehetőségek ezúttal is visszaütöttek, Katai egyenlített egy fejessel (1-1). A hajrában már nem született újabb gól, így megosztoztak a pontokon a riválisok.

Partizan – Crvena zvezda 1-1 (1-0)
Gólszerzők: Natcho (36.), ill. Katai (83.)