Hetekre kidőlt a DVSC kapusa

Parázs meccset játszott egymással a Debrecen és a Fehérvár. A két csapat 1-1-es döntetlent játszott, a hazai csapat az első félidőben a csapatkapitányát vesztette el, miután Dzsudzsák Balázst kiállították, míg a második játékrészben a kapusukat, Tomas Kosicky-t, aki megsérült.

A kapus várhatóan hetek kényszerül kihagyni. A vizsgálatok után izomszakadást állapítottak meg és előreláthatólag 6-8 hetet kell kihagynia.

A szlovák kapust a 64. percben kellett lecserélni, miután a labda megjátszása közben Funsho megtámadta, Kosicky egyből jelezte, hogy nagy a baj.

Ez a kényszerhelyzet hozhatja meg a lehetőséget Gróf Dávidnak, akit hiába szerzett meg a Debrecen végleg a Ferencvárostól, a nyári felkészülés során Kosicky kiszorította a kapuból.