NB I: a 96. percben lőtt tizenegyesgóllal hozta el a három pontot Paksról a Honvéd – videóval

Az NB I 15. fordulójában az utóbbi hat bajnokijából csak egyet nyerő Paks fogadta a szintén gödörben lévő Honvédot.

A paksiak kezdték jobban az összecsapást, az 5. percben Ádám bombagóljával előnybe is kerültek (1-0). A 22. percben Böde tört előre, majd Ádámhoz passzolt, akinek lapos lövését Szappanos védte. A 28. percben életjelet adott a Honvéd is, Hidi lőtt a blokkba. A 33. minutumban ismét Hidi lőhetett, de Rácz lábbal hárított. A 36. percben egyenlített a Honvéd, Nono próbálkozása után még menteni tudott Szélpál, de Lukics belőtte a kipattanót (1-1). Mozgalmasra sikeredett a félidő hajrája, a 44. percben tizenegyeshez jutott a Paks, melyet Ádám lőtt a léc alá (2-1). A ráadás perceiben viszont ismét egalizált a Honvéd, egy rövid felszabadítás Hidi elé került, akinek a lövése ugyan megpattant, de a kapuban kötött ki (2-2). Az 55. percben Baráth érkezett Hidi szögletére, de a védő fölé fejelt. A 71. percben ismét a vendégek alakítottak ki helyzetet, de Lukics befejezése gyenge volt. A második félidőben nem tudott lehetőségeket kidolgozni a Paks, ráadásul a 96. percben tizenegyest kapott a Honvéd, melyet Lukics értékesített a kapufa segítségével (2-3).

Paks – Budapest Honvéd 2-3 (2-2)
Gólszerzők: Ádám (5., 44. – tizenegyesből), ill. Lukics (36., 96. – tizenegyesből), Tamás (45+3.)