Légiósok: a magyar válogatott védője mindkét kapuba betalált – videóval

Nem tudott felzárkózni az Omonia Nicosia az első három csapat mögé a ciprusi bajnokságban, miután a három hete köd miatt félbeszakadt városi derbi folytatásán 4-2-re kikapott az APOEL vendégeként.

(Photo by Julian Finney/Getty Images)

November 29-én a riválisok csupán 17 percet tudtak játszani, mert akkora köd volt a pályán, hogy a játékvezető lefújta a mérkőzést. A karácsony másnapjára halasztott összecsapást így a 17. perctől folytatták, de az APOEL gyorsan vezetést szerzett: a 21. percben Lang Ádám öngólt vétett, amikor menteni próbált (1-0). A hazaiak a második félidő közepén már 3-1-re vezettek, ám ekkor a magyar válogatott védő egy remek fejessel az ellenfél kapuját is bevette (3-2). Léo Natel büntetője azonban mindent eldöntött (4-2), vereségével az Omonia nem tudott felzárkózni, ráadásul az APOEL megelőzte a tabellán. A mérkőzésen az APOEL-ben Vinícius Paulo kezdőként lépett pályára és végigjátszotta a találkozót, akárcsak az Omonia Nicosiánál Lang Ádám.