NB I: kitűzték a szezon menetrendjét

Az első forduló menetrendjének meghatározása után a csütörtöki napon az MLSZ kitűzte a magyar bajnokság (OTP Bank Liga) 2022-2023-as szezonjának teljes programját…

  1. FORDULÓ
    Július 30.
    Kecskemét–Vasas
    Kisvárda–DVSC
    Újpest–Mezőkövesd
    Ferencváros–Puskás Akadémia
    Budapest Honvéd–ZTE
    Paks–Mol Fehérvár
  2. FORDULÓ
    Augusztus 6.
    Mezőkövesd–Kisvárda
    DVSC–Kecskemét
    Mol Fehérvár–Budapest Honvéd
    ZTE–Ferencváros
    Puskás Akadémia–Újpest
    Vasas–Paks
  3. FORDULÓ
    Augusztus 13.
    DVSC–Vasas
    Kecskemét–Mezőkövesd
    Kisvárda–Puskás Akadémia
    Újpest–ZTE
    Ferencváros–Mol Fehérvár
    Budapest Honvéd–Paks
  4. FORDULÓ
    Augusztus 21.
    Mezőkövesd–DVSC
    Paks–Ferencváros
    Fehérvár–Újpest
    ZTE–Kisvárda
    Puskás Akadémia–Kecskemét
    Vasas–Budapest Honvéd
  5. FORDULÓ
    Augusztus 27.
    Mezőkövesd–Vasas
    DVSC–Puskás Akadémia
    Kecskemét–ZTE
    Kisvárda–Mol Fehérvár
    Újpest–Paks
    Ferencváros–Budapest Honvéd
  6. FORDULÓ
    Augusztus 31.
    Budapest Honvéd–Újpest
    Paks–Kisvárda
    Mol Fehérvár–Kecskemét
    ZTE–DVSC
    Puskás Akadémia–Mezőkövesd
    Vasas–Ferencváros
  7. FORDULÓ
    Szeptember 3.
    Mezőkövesd–ZTE
    DVSC–Mol Fehérvár
    Kecskemét–Paks
    Kisvárda–Budapest Honvéd
    Újpest–Ferencváros
    Vasas–Puskás Akadémia
  8. FORDULÓ
    Szeptember 10.
    Újpest–Vasas
    Ferencváros–Kisvárda
    Budapest Honvéd–Kecskemét
    Paks–DVSC
    Mol Fehérvár–Mezőkövesd
    ZTE–Puskás Akadémia
  9. FORDULÓ
    Október 1.
    Mezőkövesd–Paks
    DVSC–Budapest Honvéd
    Kecskemét–Ferencváros
    Kisvárda–Újpest
    Puskás Akadémia–Mol Fehérvár
    Vasas–ZTE
  10. FORDULÓ
    Október 8.
    Kisvárda–Vasas
    Újpest–Kecskemét
    Ferencváros–DVSC
    Budapest Honvéd–Mezőkövesd
    Paksi FC–Puskás Akadémia
    Mol Fehérvár–ZTE
  11. FORDULÓ
    Október 15.
    Mezőkövesd–Ferencváros
    DVSC–Újpest
    Kecskemét–Kisvárda
    ZTE–Paks
    Puskás Akadémia–Budapest Honvéd
    Vasas–Mol Fehérvár
  12. FORDULÓ
    Október 22.

    Vasas–Kecskemét
    DVSC–Kisvárda
    Mezőkövesd–Újpest
    Puskás Akadémia–Ferencváros
    ZTE–Budapest Honvéd
    Mol Fehérvár–Paks
  13. FORDULÓ
    Október 29.

    Kisvárda–Mezőkövesd
    Kecskemét–DVSC
    Budapest Honvéd–Mol Fehérvár
    Ferencváros–ZTE
    Újpest–Puskás Akadémia
    Paks–Vasas
  14. FORDULÓ
    November 5.

    Vasas–DVSC
    Mezőkövesd–Kecskemét
    Puskás Akadémia–Kisvárda
    ZTE–Újpest
    Mol Fehérvár–Ferencváros
    Paks–Budapest Honvéd
  15. FORDULÓ
    November 9.

    DVSC–Mezőkövesd
    Ferencváros–Paks
    Újpest–Mol Fehérvár
    Kisvárda–ZTE
    Kecskemét–Puskás Akadémia
    Budapest Honvéd–Vasas
  16. FORDULÓ
    November 12.

    Vasas–Mezőkövesd
    Puskás Akadémia–DVSC
    ZTE–Kecskemét
    Mol Fehérvár–Kisvárda
    Paks–Újpest
    Budapest Honvéd–Ferencváros
  17. FORDULÓ
    Január 28.

    Újpest–Budapest Honvéd
    Kisvárda–Paks
    Kecskemét–Mol Fehérvár
    DVSC–ZTE
    Mezőkövesd–Puskás Akadémia
    Ferencváros–Vasas
  18. FORDULÓ
    Február 4.

    ZTE–Mezőkövesd
    Mol Fehérvár–DVSC
    Paks–Kecskemét
    Budapest Honvéd–Kisvárda
    Ferencváros–Újpest
    Puskás Akadémia–Vasas
  19. FORDULÓ
    Február 11.

    Vasas–Újpest
    Kisvárda–Ferencváros
    Kecskemét–Budapest Honvéd
    DVSC–Paks
    Mezőkövesd–Mol Fehérvár
    Puskás Akadémia–ZTE
  20. FORDULÓ
    Február 18.

    Paks–Mezőkövesd
    Budapest Honvéd–DVSC
    Ferencváros–Kecskemét
    Újpest–Kisvárda
    Mol Fehérvár–Puskás Akadémia
    ZTE–Vasas
  21. FORDULÓ
    Február 25.

    Vasas–Kisvárda
    Kecskemét–Újpest
    DVSC–Ferencváros
    Mezőkövesd–Budapest Honvéd
    Puskás Akadémia–Paks
    ZTE–Mol Fehérvár
  22. FORDULÓ
    Március 4.

    Ferencváros–Mezőkövesd
    Újpest–DVSC
    Kisvárda–Kecskemét
    Paks–ZTE
    Budapest Honvéd–Puskás Akadémia
    Mol Fehérvár–Vasas
  23. FORDULÓ
    Március 11.

    Kecskemét–Vasas
    Kisvárda–DVSC
    Újpest–Mezőkövesd
    Ferencváros–Puskás Akadémia
    Budapest Honvéd–ZTE
    Paks–Mol Fehérvár
  24. FORDULÓ
    Március 18.
    Mezőkövesd–Kisvárda
    DVSC–Kecskemét
    Mol Fehérvár–Budapest Honvéd
    ZTE–Ferencváros
    Puskás Akadémia–Újpest
    Vasas–Paks
  25. FORDULÓ
    Április 1.
    DVSC–Vasas
    Kecskemét–Mezőkövesd
    Kisvárda–Puskás Akadémia
    Újpest–ZTE
    Ferencváros–Mol Fehérvár
    Budapest Honvéd–Paks
  26. FORDULÓ
    Április 8.
    Mezőkövesd–DVSC
    Paks–Ferencváros
    Fehérvár–Újpest
    ZTE–Kisvárda
    Puskás Akadémia–Kecskemét
    Vasas–Budapest Honvéd
  27. FORDULÓ
    Április 15.
    Mezőkövesd–Vasas
    DVSC–Puskás Akadémia
    Kecskemét–ZTE
    Kisvárda–Mol Fehérvár
    Újpest–Paks
    Ferencváros–Budapest Honvéd
  28. FORDULÓ
    Április 22.
    Budapest Honvéd–Újpest
    Paks–Kisvárda
    Mol Fehérvár–Kecskemét
    ZTE–DVSC
    Puskás Akadémia–Mezőkövesd
    Vasas–Ferencváros
  29. FORDULÓ
    Április 29.
    Mezőkövesd–ZTE
    DVSC–Mol Fehérvár
    Kecskemét–Paks
    Kisvárda–Budapest Honvéd
    Újpest–Ferencváros
    Vasas–Puskás Akadémia
  30. FORDULÓ
    Május 6.
    Újpest–Vasas
    Ferencváros–Kisvárda
    Budapest Honvéd–Kecskemét
    Paks–DVSC
    Mol Fehérvár–Mezőkövesd
    ZTE–Puskás Akadémia
  31. FORDULÓ
    Május 13.
    Mezőkövesd–Paks
    DVSC–Budapest Honvéd
    Kecskemét–Ferencváros
    Kisvárda–Újpest
    Puskás Akadémia–Mol Fehérvár
    Vasas–ZTE
  32. FORDULÓ
    Május 20.
    Kisvárda–Vasas
    Újpest–Kecskemét
    Ferencváros–DVSC
    Budapest Honvéd–Mezőkövesd
    Paksi FC–Puskás Akadémia
    Mol Fehérvár–ZTE
  33. FORDULÓ
    Május 27.
    Mezőkövesd–Ferencváros
    DVSC–Újpest
    Kecskemét–Kisvárda
    ZTE–Paks
    Puskás Akadémia–Budapest Honvéd
    Vasas–Mol Fehérvár