NB I: újabb döntetlent játszott a Debrecen és a Vasas

Az NB I 3. fordulójának nyitómérkőzésén az eddig egyaránt két-két döntetlent elérő Debrecen és Vasas csapott össze egymással…

Mindkét csapat az első győzelmére hajtott a mérkőzésen, ugyanis az első két fordulóban egyaránt két pontot szereztek. Az első játékrész nem sikeredett túl izgalmasra, a debreceniek 3 alkalommal, míg a vendégek egyetlen alkalommal próbálkoztak, igaz abból gól is született, amelyet a középpályás, Berecz Zsombor szerzett a 20. percben. A félidő másik említésre méltó eseménye Baráth Botond szabálytalansága volt, amelyért Bogár Gergő játékvezető teljesen jogosan kiállította.

A második félidő még kevésbé volt eseménydús, mindösszesen egyetlen kaput eltaláló lövés volt, amely a Debrecen részéről érkezett és gól is született belőle. A 85. percig kellett erre várni, az egyenlítő találatot Dorian Babunski jegyezte, amivel beállította a végeredményt is a támadó, így újabb 1-1 pontot szereztek a csapatok.

DVSC – Vasas 1-1 (0-1)
Helyszín: Nagyerdei Stadion (Debrecen), Játékvezető: Bogár Gergő
Gólszerzők: Dorian B. ill. Berecz Zs. (20.)
Kiállítva: Baráth B. (28.)