PL: óriási pofonba szaladt bele a Manchester United – videóval

Az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójában a Manchester United igyekezett javítani az első fordulóbeli botlását a Brentford ellen idegenben.

(Photo by Catherine Ivill/Getty Images)

Erik ten Hag számára nem úgy kezdődött a bajnokság ahogy arra számított, sőt, az e heti folytatás sem úgy alakult, ugyanis egy újabb olyan mérkőzést veszített el csapatával a holland szakember, amelyet nyerniük kellett volna, ha a Bajnokok Ligájában szeretnének indulni. A vezetést a 10. percben szerezte meg a Brentford, a szerzője Dasilva volt, az előkészítés Jensen vállalta. Nem sokkal később a dán középpályás már a gólt vállalta magára, amivel már 2-0-ra vezetett csapata. Fél órát követően már 3 volt a két csapat között, ugyanis Ben Mee is feliratkozott a gólszerzők listájára. A kegyelemdöfést Mbeumo vitte be a 35. percben, amivel végleg eldöntötte a találkozó sorsát.

A második játékrész pedig már kevésbé sikerült izgalmasra, a Manchester United nem tudott talpra állni a hatalmas első félidőben kapott pofont követően, míg a Brentford nyilvánvalóan elégedett volt az eredménnyel, így maradt a 4-0.

Brentford – Manchester United 4-0 (4-0)
Helyszín: Brentford Community Stadium (London), Játékvezető: S. Attwell
Gólszerzők: Dasilva (10.), Jensen (18.), Mee (30.), Mbeumo (35.)