Serie A: újabb győzelmével a tabella élén a Napoli – videóval

Az Atalanta és az Udinese döntetlenjének köszönhetően, újabb győzelmét követően magabiztosan listavezető a Napoli!

(Photo by Giuseppe Cottini/Getty Images)

Kisebbfajta győzelmi kényszerben lépett a pályára a Napoli, hiszen az Atalanta és az Udinese 1-1 ponton osztozkodott a mai nap folyamán, így adott volt Spaletti csapata számára az előzés és az egyedül való vezetés, ami mint kiderült szenvedősebben sikerült, mint azt sokan várták.

A Napoli ugyan 4 gólt lőtt idegenben, azonban az eredmény sokáig szoros volt, a Cremonese hősiesen tartotta magát, majd az első félidőben való hátrányba kerülését követően a második etapban ki is egyenlített, így a csereként beálló Simeone a 76. percben vált hőssé, akkor győztesnek vélt találatának köszönhetően.

A Napoli azonban a hajrában sem lassított, Lozano és Olivera a 90. perc elteltét követően 1-1 góllal járult hozzá a vendégek sikeréhez, így repítve a Napolit a tabella élére.

Spaletti csapata egy egyedül állhat az élen, 2 ponttal leszakadva az Atalanta együttesétől.

Cremonese – Napoli  1-4 (0-1)
Dessers (47.) ill.Politano (26.) Simeone (76.) Lozano (90+3.)Olivera (90+6)