League One: Styles gólja csak a szépítéshez volt elegendő – videóval

Az angol harmadosztály (League One) hétközi fordulójának kedd esti mérkőzései közt a Barnsley a Portsmouth együttesét látta vendégül…

A veretlen Portsmouth esélyeshez méltóan 3-2-es győzelmet aratott az előző három meccsét megnyerő Barnsley vendégeként. A hazaiak álmosan kezdték a mérkőzést, csúnyán beragadtak a rajtnál, a hibáikat pedig gólokkal fizették, így az első negyedóra végére már 0-3 állt az eredményjelzőn. A Barnsley később rendezni tudta a sorait és a második félidő elején egy kontra végén Barry Cotter szépített. A házigazda tovább rohamozott a felzárkózás érdekében és az utolsó negyedórán belül Callum Styles erős fejese után a kapusról a hálóba csorgott a labda. A magyar válogatott középpályása először volt eredményes az új idényben.

Csapata azonban ennél közelebb képtelen volt zárkózni, az egyenlítés nem sikerült, így pillanatnyilag a hatodik helyet foglalja el a bajnokságban. Eközben a Portsmouth az értékes idegenbeli sikerével az élre ugrott.

Barnsley – Portsmouth 2-3 (0-3)
Gólszerzők: Cotter (49.), Styles (77.), ill. Bishop (8. – büntetőből), Lane (8.), Ogilvie (16.)