Videó hír: Szenzációs Everton nyitány, örülhet a MU, hogy csak egyet kapott nem ötöt…

Hétfőn a Manchester United és az Everton csapata is megkezdte a szezont. A találkozón némi meglepetésre a hazai gárda volt a sokkal kezdeményezőbb és vállalkozóbb, ennek meg is lett az eredménye. A vezető találatot Fellaini szerezte meg az 57. percben egy remek fejes találattal. A mérkőzésen bemutatkozott az új szerzemény Van Persie, aki a 68. percben váltotta Welbecket, ám különösebb lendületet nem tudott a játékba vinni így maradt az 1-0. Ezzel meglepetés győzelem született, de születhetett volna sokkal nagyobb különbségű eredmény, ha a kapufa és De Gea a MU hálóőre nincs a helyén. Kis túlzással mondható, hogy örüljön a United, hogy megúszta a találkozót egy kapott góllal.

Szerző: Őszi Ádám