La Liga: Ismét gálázott a Real; továbbra is veretlen a Celta – videóval

A spanyol bajnokság 5. fordulójában hétközi fordulót rendeztek, és a Real Madridot ez nem zavarta, mivel simán 5-1-re legyőzték az Elche gárdáját. Nyerni tudott a Celta Vigo is.

mundodeportivo.com

Spanyol bajnokság 5. forduló
Real Madrid – Elche 5-1 (3-1)
G: C. Ronaldo (28. – büntető, 32., 80. – büntető, 92.) Bale (20.) ill. (Albacar 15. – büntető)

A királyiak számára nem úgy kezdődött a mérkőzés ahogyan szerették volna, mert az Elche büntetőhöz jutott Ronaldo szabálytalansága után, és a tizenegyest Albacar értékesíti is a 15. percben, ezzel 0-1!
Azonban szinte azonnal jött is a válasz, James beadására érkezett gyönyörűen Bale és szépen fejel a rövidbe, 1-1 a 20. percben!
A vezető találatra sem kellett sokat várni, hiszen a Real is büntetőhöz jut a 28. percben, amit Marcelo harcolt ki, és Ronaldo értékesít, 2-1!
Négy perccel később ismét betalál a portugál, Marcelo beadását bólintja a kapuba, 3-1! És a félidei eredmény maradt is ennyi.

A második félidő már nem volt ennyire izgalmas, de CR itt is magáénak tudhat egy duplát, azaz 4 gólt szerzett a mérkőzésen.
A harmadik gólja a 80. percben született egy saját maga által kiharcolt büntetőt értékesített, 4-1!
Az utolsó találata a 92. minutumban esett, Bale átadását követően jobb külsővel a kapus mellett az alsóba gurít, 5-1!

Celta Vigo – Deportivo La Coruna2-1 (1-0)
G: Nolito (4.), Larrivey (72.) ill. Cuenca (55.)

Real Madrid 5-1 Elche (All Goals) 23-09-2014 by PrimeraLiga