Most sem tudott nyerni az Inter

A Bologna elleni vereség után, a becsületéért szállt harcba az Inter, illetve a harmadik helyért, amit tegnapi győzelmével elvett tőle az Atalanta.

Már a 2. percben sokkolta a Verona az Intert. Lazovic egy az egyben gyönyörűen verte meg Skriniart, majd óriási gólt rúgott a rövid sarokba 1-0! A félidő első felében a Verona még több gólt is szerezhetett volna, Miguel Veloso még a kapufát is eltalálta. Majd a játékrész második felére magához tért a sokkból az Inter, helyzeteket alakítottak ki, de gólt nem sikerült szerezniük.

A második félidő elején mindent megtett az Inter, hogy ledolgozza hátrányát. Ez hamar sikerült is nekik. A 49. percben Lukaku fordulhatott kapura, a tizenhatoson belül, lövése a kapufán csattant, de az ismétlésből Candreva betalált 1-1! Pár perccel később, jött a fordítás is. A jobb oldalon Candreva adott volna be, de beadás Dimarco mellkasáról a kapuba pattant 1-2!
A 86. percben veronai csapatkapitány, Miguel Veloso góljával egyenlített a hazai csapat 2-2!

Újabb, szinte már megnyert meccset engedett kicsúszni a kezei közül az Inter. Így pedig lecsúsztak a dobogóról.

Hellas Verona – Internazionale 2-2 (1-0)
Vezette: Massimiliano Irrati, Helyszín: Verona, Stadio Marcantonio Bentegodi
Gólszerzők: Lazovic (2.), Veloso (86.) ill. Candreva (49.), Dimarco (55. öngól)