La Liga: hazai pályán botlott a Sevilla – videóval

A spanyol bajnokság (La Liga) 7. fordulójában szombat este a Sevilla csapata az Eibar ellen igyekezett kijavítani legutóbbi fiaskóját…

Jókora meglepetésre azonban a Sevilla hazai környezetben 1-0-s vereséget szenvedett az Eibar ellen. Az első játékrészben is fölényben játszottak az andalúziaiak, ám Rakitic vezérletével hiába rohamoztak lendületesen, csak kihagyott lehetőségekig jutott. Nem úgy a túloldalt, percekkel a szünet előtt Diop kiugratásából Kike kíméletlenül bombázott a kapus felett a léc alá. A félidei 0-1 után a második etap során még inkább felborult a pálya a Sevilla javára, a jelentős mezőnyfölény és a hatalmas igyekezet azonban nem párosult gólokkal. Az El-győztes még egyenlíteni sem tudott, így egymást követő második meccsüket vesztette el, ráadásul még a baszkokkal is helyet cseréltek a középmezőnyben.

Sevilla – Eibar 0-1 (0-1)
Gólszerző: ill. Kike (41.)