Magyar Kupa: a Ferencvárossal lett teljes a legjobb 32 mezőnye – videóval

A Fradi végig fölényben játszott, és megérdemelten jutott tovább, de a Bicskét is dicséret illeti, hiszen nem sokon múlott a szépítő gól megszerzése.

A várakozásoknak megfelelően a Ferencváros rögtön magához vette a kezdeményezést, igaz az első negyedórában remekül tartotta magát a Bicske. A 17. percben azonban jött az első Fradi-gól, Baturina volt eredményes (0-1). Ezután a Bicske előtt is adódtak lehetőségek, de Szécsi jól állta a sarat az FTC kapujában. A 33. percben tizenegyest lőhetett a fővárosi csapat, de Skvarka a kaput sem találta el. A második félidő is Fradi-fölénnyel kezdődött, több helyzetet is kidolgoztak a vendégek. Az 59. percben ismét Baturina ünnepelhetett gólt (0-2). A 64. percben nagy helyzetet hagyott ki a Bicske, nem sikerült szépíteni. A kihagyott lehetőség gyorsan megbosszulta magát, a 66. percben Boli is betalált (0-3) majd a 71.-ben Baturina szerezte meg harmadik gólját (0-4). A 91. percben még Skvarka is betalált egy szabadrúgásból (0-5).

Bicske – Ferencváros 0-5 (0-1)
Gólszerzők: ill. Baturina (17., 59., 71.), Boli (66.), Skvarka (91.)