Sima győzelmet aratott a Slovan!

A szlovák bajnokság (Fortuna Liga) 15. fordulójában a Slovan Bratislava 3-0 arányban legyőzte a Senica együttesét. A mérkőzésen Holman Dávid is betalált.

A középmezőny aljához tartozó Senica együttese a Slovan Bratislavát látta vendégül a 15. fordulóban. Az első játékrész igen kiegyenlített volt, de a szünet előtt meg tudta szerezni a vezetést a vendég alakulat Strelec révén. A második félidő közepén sikerült megduplázni az előnyét a Slovannak, miután Ratao is betalált. A találkozót végül Holman Dávid góljával zárta le a pozsonyi alakulat, amely így ismét visszaállt az élre jobb gólarányának köszönhetően, igaz egy mérkőzéssel többet játszottak, mint a nagy rivális DAC. Holmant végül a 87. percben cserélte le edzője. A magyar válogatott futballista így ebben a szezonban már 5 gólnál és 3 gólpassznál jár a bajnokságban.