Premier League: a 95. percben győzte le a Chelsea-t a Wolves – videóval

A Wolverhampton két vereség után látta vendégül a londoni kékeket.

A Chelsea valamivel többet birtokolta a labdát az első félidőben, de nem volt nyomasztó a londoniak fölénye. Az első félidőben mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, a Chelsea támadói rendre pontatlanul céloztak, míg a Wolves kétszer eltalálta a kaput, de Mendy hárítani tudott. A második játékrészt remekül kezdte Lampard csapata, a 49. percben Giroud volt eredményes, Rui Patricio nem tudta már védeni a francia csatár kapáslövését (0-1). Eztuán magához tért a Wolverhampton, az 55. percben Fabio Silva talált be, de les miatt nem adták meg a gólt, majd a 66. percben Podence találatával már valóban egyenlített a Wolves (1-1). A hajrában mindkét csapat szerette volna megszerezni a három pontot, a nagyobb lehetőség a Wolverhampton előtt adódott, de Semedo  rossz döntést hozott a kapu előtt. A 81. percben úgy tűnt, hogy büntetőt kap a Wolves, de rövid videózás után visszavonta az ítéletet a játékvezető. A 95. percben jött a slusszpoén, egy gyors ellentámadás végén Neto talált be, így fordított és megszerezte a három pontot a Wolves (2-1).

Wolverhampton – Chelsea 2-1 (0-0)
Gólszerzők: Podence (66.), Neto (95.), ill. Giroud (49.)