Serie A: Ibrahimovic nélkül is nyerni tudott a Milan – videóval

A Verona négy meccs után kapott ki újra, míg a Milan javított az Udinese elleni botlása után.

A Milan kezdte némi fölényben a találkozót, az első lehetőség a 15. percben Leao fejese ment fölé. Továbbra is fölényben játszott a Milan, de ez nem volt nyomasztó. A 27. percben vezetést szereztek a vendégek, Krunic volt eredményes szabadrúgásból (0-1). A 32. percben Leao lőtt ismét, ezúttal mellé. A második félidő elején megduplázta előnyét a Milan, Dalot lőtt a tizenhatosról a felsőbe (0-2). Három perccel később le is zárhatta volna a meccset a Milan, de Saelemaekers fölé lőtt. Továbbra is a Milan irányította a játékot, de nagy helyzet nem alakult ki a kapuk előtt. Az utolsó negyedórára feljebb tudott jönni a Verona, de Donnaromma éber volt, így a beadásokat lehúzta, a lövéseket pedig védte, így kétgólos sikert aratott Pioli csapata.

Verona – Milan 0-2 (0-1)
Gólszerzők:  ill. Krunic (27.), Dalot (50.)