Serie A: emberhátrányban szenvedett vereséget az Atalanta – videóval

Gasperini csapata kicsúszhat az első négyből, amennyiben a Juventus este legyőzi a Veronát.

(Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Az Atalanta kezdte jobban az összecsapást, a 8. percben Muriel lőtt kevéssel fölé. A 29. percben Malinovsky került helyzetbe, ám Cragno bravúrral hárított. Az első félidőben nem tudott lehetőségeket kidolgozni a Cagliari, ám a második játékrészt remekül indították a vendégek, az 50. minutumban Pereiro talált be Dalbert beadása után (0-1). Az 53. percben még nehezebb helyzetbe kerültek a hazaiak, Mussot kiállította a játékvezető. A 64. percben viszont sikerült egyenlítenie az Atalantának, Palomino egalizált (1-1). Azonban nem örülhettek sokáig a hazaiak, Pereiro ismét megszerezte a vezetést a Cagliarinak (1-2). A hajrában mindent megtett az egyenlítésért az emberhátrányban játszó Atalanta, de nagy helyzetet nem tudott kialakítani, így értékes pontokat bukott hazai pályán.

Atalanta – Cagliari 1-2 (0-0)
Gólszerzők: Palomino (64.) ill. Pereiro (50., 68.)
Kiállítva: Musso (53.), ill.