PL: Cristiano Ronaldo volt eddig a legtöbbször lesen a szezonban

Ahogy arról beszámoltunk, a Manchester United szombaton 0-0-ás döntetlent játszott a Watforddal. Érvényes gól nem esett a mérkőzésen, de Cristiano Ronaldo többször is lesen volt, amivel csak növelte ezt a statisztikáját a szezonban.

(Photo by Ash Donelon/Manchester United via Getty Images)

Cristiano Ronaldo a Watford elleni bajnoki mérkőzés 16. percében betalált ugyan, azonban a játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt. A portugált még ezen kívül egyszer, a 46. percben állították meg les miatt.

Cristiano Ronaldo tartja jelenleg a Premier League 2021/22-es szezonjában a legtöbb les rekordját. A portugál eddig 25 alkalommal indult rossz helyről, amivel magasan vezeti ezt a listát. Őt a Wolves csatára, Raúl Jimenez és a Brentford támadója, Ivan Toney követi 19-19 lesállással.

Ronaldo a jelenlegi bajnoki idényben eddig 9 gólt és 3 gólpasszt jegyzett a Manchester United színeiben.