NB I: Paks elleni döntetlennel zárta a szezont a Fehérvár

A bajnokság végére kiegyenesedő Fehérvár immár kilenc meccs óta veretlen, a Paks az idény végén már a Magyar Kupára koncentrált, így a hatodik helyen zárt az OTP Bank Ligában.

Paksi lehetőséggel indult a meccs, de Windecker lövése fölé ment. A 15. percben megszerezte a vezetést a Paks, Gyurkits lőtte ki a hosszút egy csel után (0-1). A 24. percben egyenlített a Fehérvár, Nego passzát Kodro váltotta gólra (1-1). Nem sokkal később ismét veszélyeztetett a hazai csapat, de Rácz védte Kodro és Nikolics próbálkozását is. A 39. minutumban Szabó lövését védte Kovács, majd Ádám is megtornáztatta a kapust. Az első félidő legvégén viszont már nem tudott hárítani a Vidi kapusa, Szabó csúsztatott a hálóba (1-2). Az 58. percben Nikolics került ziccerbe, de egy védő még menteni tudott. Ezután ismét Rácznak akadt dolga, előbb Nikolics lövését, majd Stopira fejesét védte. A 66. percben egyenlített a Fehérvár, Dárdai beadásába Osváth ért szerencsétlenül, a labda a saját kapujában kötött ki (2-2). A 76. minutumban Sajbán került helyzetbe, de a maga mögé érkező labdát a kezére rúgta, így oda lett a lehetőség. A 83. percben Kodro betalált, de lesről ugrott ki, így megosztoztak a pontokon a csapatok.

Mol Fehérvár – Paks 2-2 (1-2)
Kodro (24.), Osváth (66. – öngól), ill. Gyurkits (15.), Szabó (45+3.)