BL: a Real védője kihagyhatja az elődöntő első meccsét – sajtóhír

Drámai véget ért a Real Madrid és a Juventus negyeddöntő visszavágója (1-3), az utolsó percekről még sokat fogunk beszélni. Egy eset szintén felkavarta az állóvizet.

sergio-ramos-on-touchline-in-real-madrid-vs-juventus

A drámai hajrát már a játékoskijáróban követte Sergio Ramos, aki még Torinóban kapott sárga lapja miatt töltötte eltiltását. Az UEFA szabályai nem teszik lehetővé, hogy eltiltás esetén a pálya közvetlen környezetében tartózkodjon az eltiltott labdarúgó. Az angol Michael Oliver beírta jelentésébe, hogy a csapatkapitány hol nézte a hajrát, s aztán a tizenegyesnél Massimiliano Allegrivel is összeszólalkozott.

Így elképzelhető, hogy az elődöntő első találkozóját kihagyja a spanyolok csapatkapitánya.

sergio-ramos

Nem először történik meg ilyen a Real Madriddal, 2014-ben Xabi Alonso rohant a pályára az Atletico elleni fináléban Ramos gólja után, akkor egy meccses pihenőt kapott a középpályás.