Megvan a Fehérvár új vezetőedzője – hivatalos

Igaznak bizonyultak a sajtóhírek, Joan Carrillo váltja Marko Nikolicsot a Mol Fehérvár kispadján.

Carrillo 2011-ben Paulo Sousa segítőjeként érkezett Magyarországra. A 2014–2015-ös idényben már az ő irányításával nyert bajnokságot a Videoton. A spanyol szakembert 2015 nyarán Bernard Casoni váltotta a fehérváriak kispadján. Az 51 éves edző azóta a spanyol Almeríánál, a horvát Hajduk Splitnél és a lengyel Wisla Kraków-nál dolgozott.

„A MOL Fehérvár FC szóban megegyezett Joan Carrillóval, aki a mai naptól kezdve veszi át az első csapat irányítását. Klubunk az adminisztratív folyamatok lezárását követően ad bővebb tájékoztatást a témában” – számol be a molfehervarfc.hu.

A székesfehérváriak szombaton a DVTK otthonában lépnek pályára az NB I-ben.