Dél-Amerikában találta meg Bruno Fernandes utódját a Sporting – sajtóhír

Az izgalmasan alakuló portugál bajnokságban (Primeira Liga) a két óriás mögött a harmadik helyen messze lemaradó Sporting CP háza táján hamarosan pótolhatják a télen a Manchester Unitedhez szerződő klasszist…

A közelmúltban több portugál lap is beszámolt róla, hogy Bruno Fernandes pótlása érdekében a Sporting CP az argentin sztárcsapat, a River Plate uruguayi irányítóját, Nicolás De La Cruzt csábítaná Lisszabonba.

A 23 éves középpályás a hazájában jól csengő csapatnak számító Liverpool Montevideo nevelése volt, és immár 2017 óta erősíti a “Milliomosokat”, ahol tagja volt a tavalyi Libertadores-kupa-döntős, és a tavalyi Libertadores-kupa-győztes csapatnak egyaránt. Fiatal kora ellenére Marcelo Gallardo csapatának évek óta alapembernek számít, az elmúlt bajnoki szezonban is a 23 fordulóban 17 pályára lépést vállalt.

Argentin lapinformációk szerint De La Cruz szerződésében 22 millió eurós kivásárlási ár került meghatározásra, melyet a lisszaboni zöld-fehérek kifizetni készülnek.