Premier League: ezúttal sem tudott nyerni a Chelsea – videóval

Az Aston Villa elleni döntetlennel az elmúlt öt bajnokijából csak egyet tudott megnyerni Lampard csapata.

Jól kezdte a meccset az Aston Villa, előbb Grealish, majd El-Ghazi került helyzetbe. Ezután magára talált a Chelsea, a 12. percben Pulisic tekert mellé. A 32. percben ismét az amerikai került ziccerbe, de közelről fölé lőtt. A 34. percben Giroud csukafejesével megszerezte a vezetést a Chelsea (1-0). A második félidőt is remekül indította az Aston Villa, El-Ghazi góljával egyenlítettek a vendégek (1-1). Ezután ismét a Chelsea veszélyeztetett, de Kanté és Odoi lövése után sem született gól. A 68. percben McGinn találta el a kapufát. Egy perccel később ismét Odoi veszélyeztetett, de Martínez ezt is védte. A 76. percben Grealish elől mentett Kanté, majd Pulisic lövését védte Martínez. A hajrában is adódtak lehetőségek mindkét csapat előtt, de újabb gól már nem született, így pontot csent a Stamford Bridge-ről az Aston Villa.

Chelsea – Aston Villa 1-1 (1-0)
Gólszerzők: Giroud (34.), ill. El-Ghazi (50.)