Nem bírt a Fulhammel a Tottenham! – videóval

Mint hétfőn kiderült, a Tottenham az Aston Villa elleni idegenbeli túra helyett a Fulhamet fogadta hazai pályán. Az első félidőben ugyan előnybe került a Spurs, de a második játékrészben egyenlíteni tudott a Fulham, sőt még a győzelem megszerzésére is volt esélyük, ez azonban nem jött össze.

Nagy iramban kezdték a csapatok a mérkőzést, az első 15 percben inkább a Fulham volt aktívabb, többször is eljutottak a Tottenham kapujáig. A félidő közepére viszont átvette a kezdeményezést a Spurs és több veszélyes helyzetet is kidolgoztak. A 25. percben meg is szerezték a vezetést Kane góljával, aki Reguilon beadására érkezett teljesen egyedül középen, 1-0! Ezt követően adódott még esélye az angol támadónak, hogy megduplázza előnyüket, de ezt nem tudta értékesíteni, így a szünetig maradt az egygólos különbség. A második játékrészben is támadott becsülettel a Fulham, ami majdnem megbosszulta magát. A 72. percben Son futott el egy kontrával, viszont a kapufa megmentette a vendégeket. Son kihagyott helyzetét viszont megbosszulta a Fulham. A csereként beálló Lookman beadásából Cavaleiro tudta fejjel bevenni Lloris kapuját, 1-1! 5 perccel később ismét nagy lehetőség adódott a Fulham előtt, de Loftus-Cheek lövésénél jól zárta a szöget Lloris. A 90. percben ugyan Reguilon betalált, de a gólt lesállás előzte meg. A Tottenham így két pontott elbukott a nagyon bátran játszó Fulham ellen, amely sorozatban 5. döntetlenjét játszotta.

Tottenham – Fulham 1-1 (1-0)
Tottenham Hotspur Stadium Vezette: P. Tierney