NB I: a hajrában mentett pontot a Paks Fehérváron

Továbbra is nyeretlen hazai pályán 2021-ben a Vidi, míg a Paks kezdi stabilizálni a helyét a középmezőnyben.

Mozgalmasan kezdődött a mérkőzés, mindkét kapu előtt alakult ki lehetőség, de Hahn és Hangya sem tudott betalálni. Aztán a 11. percben máris előnybe került a Fehérvár, Petryak talált be (1-0). Ezután próbált egyenlíteni a Paks, de a Vidi védelme jól zárt és Kovács is jól védett. A félidő végén Zivzivadze is veszélyeztetett, de Rácz fogta a lövését. Jól kezdte a második játékrészt a Fehérvár, de a 49. percben Zivzivadze elhibázta a ziccert. Ezután mindkét kapu előtt kialakult helyzet, de Haraszti és Petryak sem talált be. Ezután lassan csordogált a mérkőzés, majd a hajrára felpörgött a Paks, a 78. percben Haraszti góljával szépítettek a vendégek (2-1). A 83. percben Dárdai dönthette volna el a három pont sorsát, de mellélőtt. A kihagyott helyzet megbosszulta magát, a 85. percben Haraszti egyenlített, és ezzel pontot mentett a Paksnak (2-2).

MOL Fehérvár – Paks 2-2 (1-0)
Gólszerzők: Petryak (11.), Zivzivadze (64.), ill. Haraszti (78., 85.)