Puskás-Suzuki-kupa: így győzte le a Puskás Akadémia a Bayernt – videóval

Győzelemmel kezdte a házigazda Puskás Akadémia a az U17-es korosztály számára rendezett Puskás–Suzuki-kupát, Székely Gábor csapata kétgólos győzelmet aratott a Bayern München ellen.

A Puskás Akadémia már a hetedik percre kétgólos előnybe kerülhetett volna, Gruber Zsombor azonban mindkét helyzetét elhibázta. A 24. percben Bányai Roland a kapu torkából fejelte fölé a labdát, majd Farkas Bendegúz lövésénél a kapufán csattant a labda. A második – 30 perces – félidő feléhez közelítve megszerezte a vezetést a PAFC, egy szabadrúgást után Babós Levente csúsztatta a hálóba a labdát (1-0). Három perccel a vége előtt lezárta a meccset a Puskás Akadémia, a hajrában Gruber Zsombor révén megduplázta az előnyét a magyar csapat (2-0).

Puskás Akadémia – Bayern München 2-0 (0-0)