Női vb-selejtező: az utolsó percben szenvedett vereséget a magyar válogatott

A 90. percig úgy tűnt, hogy a magyar válogatott megszerezheti első pontját a selejtezősorozatban, ám a budapesti meccshez hasonlóan most is a skótok ünnepelhettek győzelmet.

Jól tartotta magát az első félidőben a magyar válogatott, sokáig csak helyzetekig jutottak a csapatok, gól nem született. A 42. percben aztán megtört a jég, Grimshaw góljával Skócia szerzett vezetést (1-0). A második félidőt remekül kezdték a mieink, Vágó góljával az 56. percben sikerült egyenlíteni (1-1). A meccs hátralévő részében mindkét csapat tett a győzelem megszerzéséért, ami a 90. percben össze is jött a skótoknak, Corsie döntötte el a találkozót (2-1). A magyar válogatott közel volt első pontja megszerzéséhez, ám végül a skótok örülhettek.

Skócia – Magyarország 2-1 (1-0)
Gólszerzők: Grimshaw (42.), Corsie (90.), ill. Vágó (56.)