U17-es Eb-selejtező: magabiztos sikerrel kezdett a magyar válogatott – videóval

Már az első fordulóban lépéselőnybe került riválisaihoz képest az U17-es magyar válogatott.

Jól kezdte a magyar válogatott a Telkiben rendezett találkozót, a korai helyzetek után a 23. percben tizenegyeshez jutottak a mieink, melyet a sértett Szűcs értékesített (1-0). Továbbra is a magyar fiatalok játszottak fölényben, és a 45. percben sikerült megduplázni az előnyt: Barkoczi lőtte ki a hosszú alsót (2-0). A második félidőt is lendületesen indította a magyar csapat, az 53. percben egy remek beadás után Lisztes vette be az észtek kapuját kapásból (0-3). A meccs hátralévő részében is a magyarok akarata érvényesült, amellett, hogy a szövetségi edzők igyekeztek cserékkel frissíteni a csapataikat, gondolva a hátralévő küzdelmekre is. Újabb gól már nem született, így magabiztos sikerrel kezdte az Eb-selejtezőt az U17-es magyar válogatott.

Magyarország – Észtország 3-0 (2-0)
Gólszerzők: Szűcs (23. – tizenegyesből), Barkoczi (45.), Lisztes (53.), ill.