Női vb-selejtező: nyolcgólos meccsen szerezte meg első győzelmét a magyar válogatott

A skótok elleni szoros vereség után megszerezte első győzelmét a selejtezősorozatban a női labdarúgó válogatottunk.

Hidegzuhannyal indult számunkra a mérkőzés, a 8. percben Lisberg góljával vezetést szereztek a feröeriek (1-0). A kapott gól után kellett egy kis idő mire a mieink újra felvették a ritmust, ám szép lassan visszaállt a világ rendje: a 22. percben Vágó egyenlített (1-1), majd a 28.-ban szerzett góljával már vezetett a magyar válogatott (1-2). A 30. percben Zeller növelte kettőre az előnyünket (1-3), majd a 32. minutumban Vágó talált be ismét, 12 perc alatt ért el mesterhármast (1-4). A biztos előny tudatában sem álltak le a mieink, a 43. percben ismét Zeller volt eredményes (1-5). A második félidőt jól kezdték a mieink, a 49. percben Vágó szerezte meg a negyedik gólját (1-6). Ezután sokáig nem született újabb gól, aztán a 81. percben jött a kegyelemdöfés, a nem sokkal azelőtt beállt Zágor is betalált (1-7).

Feröer-szigetek – Magyarország 1-7 (1-5)
Gólszerzők: Lisberg (8.), ill. Vágó (22., 28., 32., 49.), Zeller (30., 43.), Zágor (81.)