Serie A: új igazolásai szállították a Juventusnak a győzelmet – videóval

Az Atalanta délutáni vereségének és a Juve esti győzelmének köszönhetően visszakerült az első négybe az “öreg hölgy”, igaz Gasperini csapata egy bajnokival kevesebbet játszott idáig.

(Photo by Juventus FC/Juventus FC via Getty Images )

Már a 7. percben letehette volna névjegyét Torinóban is Vlahovic, ám ekkor még bravúrral védett Montipo. A 13. percben viszont már ő is tehetetlen volt, ekkor Vlahovic fölötte emelt a kapuba (1-0). Ezután kiegyenlített harc folyt a pályán, kevés lehetőséget tudtak kialakítani a felek. A 38. percben Morata tálalt Vlahovic elé, ám ezúttal nem talált kaput. A második félidő eleje egyenlő felek küzdelmét hozta, az 59. percben Barak lövését blokkolta a Juve védője. A 63. percben ismét egy újonc villant, Morata ívelt Zakaria elé, aki az alsó sarokba vágta a labdát (2-0). A 69. minutumban Rabiot zárhatta volna le a meccset, de távoli lövését védte Montipo. A hajrában próbált szépíteni a Verona, a 87. percben Praszelik lövését blokkolták. A 90. percben McKennie is betalálhatott volna, Montipo hárítani tudott, de így is magabiztos győzelmet aratott a Juventus.

Juventus – Verona 2-0 (1-0)
Gólszerzők: Vlahovic (13.), Zakaria (65.), ill.