A Lipcse edzője megszólalt Werner visszatéréséről

Az elmúlt napokban a német sajtóban szárnyra kaptak azok a pletykák, hogy a Chelsea létszámfeletti támadója visszatérhet az RB Leipzig csapatához…

(Photo by Alex Gottschalk/DeFodi Images via Getty Images)

Az RB Leipzig vezetőedzője, Domenico Tedesco diplomatikusan válaszolt a Chelsea alkalmazásában álló Timo Werner esetleges lipcsei visszatérését pedzegető kérdésekre:

“Timo Werner nem az én játékosom, nem a mi játékosunk. A Chelsea labdarúgója. Ezért világos véleményem van erről. Nem szeretnék olyan játékosról beszélni, aki nem tartja a klubunknak, hanem éppen egy másik csapattal áll szerződésben. Véleményem szerint ez tisztelet kérdése és egy fontos elv, melyet felállítottam magam elé.”

A 26 éves támadó 2016 és 2020 között négyet töltött az RB Leipzignál, mely alatt 222 mérkőzésen 91 gólig jutott a klub színeiben. Ám mivel ezt a formáját meg sem tudja közelíteni az angol klubnál, az egybehangzó nemzetközi sajtóhírek szerint a londoni gárda készen – legalább kölcsönben – megválni tőle akár már ezen a nyáron.