Gazdag Dániel lett a forduló legjobbja az MLS-ben

Miután Gazdag Dániel két góljával a Philadelphia Union 2-0-s győzelmet aratott a Nashville SC vendégeként, a magyar játékost választották meg a játékhét legjobbjának a bajnokságban…

Az MLS hétközi játékhetében a tavalyi döntős Philadelphia Union magyar válogatott légiósa, Gazdag Dániel lett a bajnokság legjobb játékosa, miután két tizenegyesgólt szerzett a Nashville SC ellen és volt egy meg nem adott találata is.

A 27 éves magyar középpályás mióta 2021-ben a tengerentúli bajnokságba szerződött, 18-ből 18 büntetőt értékesített. Gazdag eddig a három kiírás alatt együttesen 38 gólt szerzett, a 2023-as idényben 20 pályára lépésről 9-9 találatnál és előkészítésnél jár.

A legutóbb sikerével a Union a keleti konferencia negyedik helyére jött fel, az egyhónapos bajnoki szünet előtti utolsó meccsét hétvégén a két évvel ezelőtti bajnok New York City FC ellen játssza.