Premier League: idegenben tudott nyerni a Chelsea – videóval

Három nyeretlen bajnoki után tért vissza a győzelem útjára a Chelsea, míg a Fulham öt döntetlen után kapott ki újra.

Az első félidőben mezőnyfölényben játszott a Chelsea, és lehetőségeket is kidolgozott Lampard csapata, de többnyire jól védekezett a Fulham, és néhány ellentámadást is vezettek a hazaiak. A 44. percben megfogyatkozott a Fulham, Robinsont állította ki a játékvezető. A második félidőben így még tovább nőtt a Chelsea fölénye, de a Fulham védelme továbbra is mindent megtett, azért hogy megússzák kapott gól nélkül. Ez sokáig sikerült is, és néhány támadást is vezettek a hazaiak, de a 78. percben Mount megszerezte a vezetést a Chelsea-nek (0-1). A hajrában próbált kijjebb jönni a Fulham, de nem tudtak nagy veszélyt kialakítani Mendy kapuja előtt, sőt a Chelsea előtt is adódott lehetőség, de újabb gól már nem született, így megszerezte a három pontot Lampard csapata.

Fulham – Chelsea 0-1 (0-0)
Gólszerzők: ill. Mount (78.)
Kiállítva: Robinson (44.), ill.